ARS – Országos Amatőr Rövidfilm Szemle Programja

2006

Hétfőnként az APOLLÓ MOZIBAN 15.15h-kor!!! A belépés ingyenes!

A részletes program:

Március 6., hétfõ

játékfilm I.

18 után (Fülöp Péter) 8′
Álomszeretõ (Kozma Gergely) – Panta Rhei Szociokulturális Közhasznú Egyesület 5′
A tû foka (Tóth Andrea) – Kölcsey Stúdió 11′ 33″
Perfekta (Váradi János) – Panta Rhei Szociokulturális Közhasznú Egyesület 20′
3fal (Böröcz András) 7′ 10″
Tranzakcióanalízis (Zomborácz Virág) – MEDIAWAVE Film és Fotó tábor 4′ 5″

Március 13., hétfõ

kísérleti I.

Munkahelyi ártalom (Tímár Olivér) – CSEMERFILM 3′
Musca (Csizmadia Ferenc) 1′
Tükrözõdés (Csizmadia Ferenc) 8′
TV. kompozíció (Csizmadia Ferenc) 3′
Babaház (Páncél Gábor) – Kodolányi János Fõiskola – vizuális alkotómûhely 4′
Lélegzet (Pogonyi Csongor) – MEDIAWAVE Film és Fotó tábor 1′ 58″
Panel Párbaj (Regula Gergely) – Massza Film 5′
Méz (Sára Mátyás) – MEDIAWAVE Film és Fotó tábor 1′ 59″
Sophie (Vadócz Péter) – Kodolányi János Fõiskola – vizuális alkotómûhely 1′
A párbaj (Pruzsinszky Dániel) 3′
Train Formula – IMAGO CREATIVE 3′
Étvágy (Uhrin Csaba)8 4′8″
Lélektánc (Uhrin Csaba) 12′
Sakk (Maróti Zoltán) – Junior Achievement Magyarország, GDAY CSOPORT 6’

Március 20., hétfõ

játékfilm II.

Utcafront (Pataki Gábor) – CSEMERFILM 6′
Etûdök egy városra (Csizmadia Ferenc) 12′
Vacsora (Balogh Gábor) – Pre-Art Film Egyesület 11′
Képlet (Fogarasi Gergely) – Pre-Art Pictures, Eastern Pictures 7′
Délben (Bihari Balázs) – Szellemkép Szabadiskola 4′ 36″
Terminal Tempo (Bordos Anikó) – Celluloid Mûhely 4′ 30″
Koponya (Keleti Miklós) – ELTE 10′ 25″

Március 27., hétfõ

kísérleti II.

Kr.u. (Pataki Gábor) – CSEMERFILM 6′
Moving paintings (Szentgyörgyi Ottó) – MozgóKépMás Csoport, Szombathely 4′ 27″
Gépmesék (Szeredi Csaba) – Zsebcselek Csoport 6′ 46″
Miért nem fociznak a lányok? (Vadócz Péter) – Kodolányi János Fõiskola – vizuális alkotómûhely 2′
Piros pöttyös (Vadócz Péter) – Kodolányi János Fõiskola – vizuális alkotómûhely 3′
Igazságszolgáltatás (Pruzsinszky Dániel) 1′35″
Éjfélkor (Rutkai Bori) – MEDIAWAVE Film és Fotó tábor 1′ 30″
Párpercesek (Boros Ferenc) – MozgóKépMás Csoport 8′
Kihajtás (Polyák Barbara) – Kodolányi János Fõiskola – vizuális alkotómûhely 2′
Béla repül (Janoch Lívia) 2′ 30″
Tél (Szalai Tibor) – CSEMERFILM 5′
kés/villa/kanál (Ákos Péter) 2′ 44″
Chaplin után szabadon: Egy kapcsolat 10 percben (Maczonkai Dániel) – HangSzínTér Mûvészeti Alapiskola, Foto-Video-Animáció 7′ 16″

Április 3., hétfõ

dokumentumfilm I.

Mi a Gandhiban (A pécsi Gandhi Gimnázium 12. évfolyam) 19′43″
Tû(z)fok (Czine Tamás) – Kölcsey Stúdió 6′
Bakonyalján ég a világ (Csapó Lajos) – MEDIAWAVE Film és Fotó tábor 5′20″
Adem, testvérem (Csernai Árpád) – 7határ Stúdió Kft. 17′
Nem loptunk mi, csak egy szöget… (Csernai Árpád) – Carpak Stúdió 15′
Tények fókuszában a kollégium (Gál Éva) 12′
Darumadár (Herczeg Balázs) – Szegedi Analóg Film 9′39″

Április 10., hétfõ

kísérleti III.

„Tanyavilág” (Gombos Tamás) 22′
Pilinszky: Négysoros (Havér Tamás) – Pre-Art Film Egyesület 1′
Sajtok sajtja (Takács Mária) – Színház- és Filmmûvészeti Egyetem 8′
Elveszve (Gadányi Károly) 5′
Behunytam a szemem és szerettem… (Nimmerfroh Katalin) 6′ 46″
Bori + Feri (Horváth Balázs) – MEDIAWAVE Film és Fotó tábor 1′ 48″
Az Elveszett (Iricsek Zsuzsanna) – HangSzínTér Mûvészeti Alapiskola Bodajk, Foto-Video-Animáció 19’ 50”
Sakálok (Vékes Csaba) – V. Production 12′
Álomfejtés (Emri Ágnes) – ELTE 6’ 41”

Április 24., hétfõ

kísérleti IV.

Bárány (Dudás Miklós) 7′
Zaj (Baranyi Gábor Benõ) – Nyíri AFK 2′
Nyomás alatt (Berek Anita) 3′ 31″
A Huszár és a Pásztorlányka (Bíró Dániel András) Laterna Magica Produkció, Eleuszisz Színház 8′
Város és angyal (Hartung dávid ) 5′
5 centire (Pál Balázs Gyula ) 5′
Permanent Damage – Imago Creative 2′20″
Rondo (Kádár Gábor) 3′16″
Prizma (Csekk István) 2′48″
Eclipse – Imago Creative 3′ 30″
Schizoid – Imago Creative 5′20″
Dejtár (Konyhás István) – TerepSzemle Stúdió 15′
A gyûjtõ (Szalai Bálint) – Pre-Art Film Egyesület 4′
Jegenyéket hajlít az északi szél (Szalai Tibor) – CSEMERFILM 9′
Ne folyj bele 2 (Pekár Tamás) 9’ 37”

Május 1., hétfõ

játékfilm II.

Törcsi Men (Boros Ferenc) 24′
A liftben (Hanzséros György) – MozgóKépMás Csoport 4′
A kulcs (Balogh János) – MozgóKépMás Csoport 5 ‘ 36
Spiccen a néni (Bezsenyi Tamás) – Hari-Beri Co.13′
Böbe és Bobi (Farkas Dalma) 7′ 39″
Még ilyet! (Komádi Judit) – Pre-Art Film Egyesület 6′
Buszmegálló (Lars Henze) – MEDIAWAVE Film és Fotó tábor 4′ 5″
Rend a lelke… (Móring Andrea) – Pre-Art Film Egyesület 4′
Csodató (Sándor Viktória) – MEDIAWAVE Film és Fotó tábor 4′ 51″
Viszonyok (Vadócz Péter) – Kodolányi János Fõiskola – vizuális alkotómûhely 6′
Járdaszegély (Móring Andrea) – Pre-Art Film Egyesület 8’

Május 8., hétfõ

kísérleti V.

Ébredés (Farkas Dlama) 5′ 37″
Ébredés (Balogh Gábor) – Pre-Art Film Egyesület 10′
Let’s play (Bán Balázs) – Kodolányi János Fõiskola – vizuális alkotómûhely 2′
Ébredés (Bódi Eszter) 3′ 55
Néma kiáltás (Bódi Eszter) 4′ 02″
Áramszünet (Deák Péter) – Pre-Art Film Egyesület 11′ 30″
Kirakó (Farkas Dalma) 10′ 10″
Macsók (Polyák Georgina) – Kodolányi János Fõiskola – vizuális alkotómûhely 3′
Távolodás (Ruzsa Dénes) 4′
Time is Turning (Simor Máté) – DMP corporation 11′ 42″
Társas-Játék (Szalai Bálint) – Pre-Art Film Egyesület 6′
A Merénylet (Gadányi Károly) 12’

Május 15., hétfõ

dokumentumfilm II.

Fejezetek egy szent életébõl (Boros Ferenc) – MozgóKépMás Csoport, Szombathely 38′
Tokmak Karaul és a táltos (Csernai Árpád) – Carpak Stúdió 24′ 34″
Bíztak, reméltek (Kata Lee) – ”Kata Lee Baráti Kör” 14′46″
Kövek és korok a tatai várban (Szende Viktor) 6′48″

Június 3 (szombat): Gálaest